Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZKN

Vyučování Základů křesťanského náboženství v tomto školním roce už bohužel neproběhne, neb ve zbývajícím čase mám pracovní povinnosti mimo Telecí. Chci vás proto pozvat na symbolické rozloučení v neděli 2.7. od 9hod během rodinných bohoslužeb v sále evangelické fary. Přinesete-li ukázat jedničku ze ZKN, určitě něco dostanete :) těší se na vás farář Luk.

Pokud se chcete přihlásit na plánovaný letní tábor, zde máte možnost. Neváhejte, míst je málo. Přednost mají pochopitelně pravidelní účastníci vyučování ZKN.

http://jimramov.evangnet.cz/letni-tabor/

Ve školním roce 2016/2017 se bude vyučování základů křesťanského náboženství konat opět na faře (hned vedle školy) v pátek od 12.30 pro mladší školní děti (I - IV. třída) a od 17.00 pro starší školní děti (V - IX. třída). Mladší školní děti si vyzvednu ve škole (školní družině). Po vyučování mohu děti rozvézt domů. Mimořádné akce budou včas oznámeny. Každou třetí neděli v měsíci jsou děti i rodiče zváni na tzv. rodinné bohoslužby - milé posezení s kávou a zpíváním od 9.00 na evangelické faře v Telecím. Pokud Vás zajímá něco o naší práci, podívejte se na toto video: ZDE KLIKNI

Více informací o nás naleznete též na stránkách našeho sboru. ZDE KLIKNI

 

Moc se na vás těší

Mgr. Lukáš Pešout

Farář